Previous Trust Members

Previous Trustee/Members in post during 2021-22:

Member/Trustee Name Role Term of office
Efuru Obua Trustee 04/07/19 - 25/4/22
Daniel Finill Trustee 04/07/19 - 25/4/22

 

Previous Trustee/Members in post during 2020-21:

Member/Trustee Name Role Term of office
Natalie Dalvarez Trustee 28/01/2020 to 29/06/2021
Carley Holliman Member 05/10/16 to 31/08/2021
Vijay Sharma Trustee 04/07/19 to 07/05/2021

Previous Trustee/Members in post during 2019-20:

Member/Trustee Name Role Term of office
Alia Aziz Trustee 31/01/19 to 8/10/19