Trust Membership 2018-19

Trustees and Members 2018/19 

Name Role Term of office Responsibility
Alia Aziz Trustee 31/01/2019 to 30/01/2023  
Andrew Chappell Trustee 20/09/17 to 19/09/21  
Becky Blackstaffe Member & Trustee 05/10/16 to 04/10/20  
Carley Holliman Member 05/10/16 to 04/10/20  
James Roach Trustee & CEO n/a  
Jessie Bruce Trustee 20/09/17 to 19/09/21  
Jill Steward Member 05/10/16 to 04/10/20  
Jonathan Hartley Member  05/10/16 to 04/10/20  
Liz Leeman Trustee and Chair 09/02/17 to 08/02/21 Chair from 10/12/18
Nick Martin Member tbc tbc
Richard Jones Trustee 05/10/16 to 04/10/20 Chair to 10/12/18
Sharon Carlyon Company Secretary, CFO and COO N/A Company Secretary, COO CFO
Emma Lad Trust Clerk    

Previous Trustee/Members in post over the last twelve months:

Member/Trustee Name Role Term of Office
Roger Gibbs Trustee and Member 05/10/2016 to 06/05/2018